Drift City Turkiye
Foruma Hoşgeldiniz ...

Drift City Türkiye


Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Drift City Başlangıç

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Drift City Başlangıç Bir Cuma Kas. 19, 2010 7:17 pm

Admin

avatar
Admin
OYUNLA İLGİLİ BİLGİLER

1.Oyuna nasıl girilir, nasıl karakter olusturulur vs vs (baslangic).

> Oyuna giriyoruz burdan sonra drift city launcher açılıyor ve oyun patchini yapıyor. buda tamamlandiktan sonra oyun başlıyor.
Kullanıcı adı ve şifreyi yazıyoruz.
oyun başladıktan sonra serveri seçip oyuna giriyoruz.bu ekarana gelince boş ehliyetlerden birini seçip karakter oluşturma ekranına gelip karakter oluşturuyoruz.

karakter oluşturma ekranı. isim yazıp "check availability" diyoruz. resim seçip next(enter) diyoruz.araba seçme ekranı. burada ilk arabamızı ve rengi seçip oyuna başlıyoruz.(birdie veya en sondaki arabayi oneririm)
Bu kırmızılı abla oyun boyunca bize eşlik edecek operator.girer girmez director green konuşmaya başlıyor ve kamera yolları gösteriyor. önemli bişi yok enterle geçebilirsiniz.

2-İLK ADIMLAR ve Görevbaşladık. oku takip ederek stationa gidiyoruz. Ana görevler stationdan alınıyor. Stationda Mittron(yakıt) doldurabilir, görev alabilir veya battle zone girebilirsiniz.Eğer ok istasyonu gösterdiği halde görev alamıyorsanız lvl atlamanız gerekmektedir.
oyunu oynarken combo yapılır.kombo sağda gösterge üstünde sayar.(zıplama,aracları sıyırma,drift,ters yonden gitme) işlerinden birini yaparak komboya deva edebilirisniz. 10lu kombo yaptığınızda bir item ve küçük bi miktar exp alırısınız. Ayrıca zıplarsanız boosteriniz fullenir.
istasyona gidip görev almak için resimdeki gibi üstteki büyük düğmeye tıklıyoruz. okları takip ederek görevimizi tamamlıyoruz.İlk görevimiz tamamlandiğinda level atlıyoruz direk. Skill stat verme gibi olaylar yok kasmaya devam.

Bir istasyondaki görevler bittiğinde sizi diğer istasyona yönlendirir. Her şehirde 4 istasyon var. 4ünüde tamamladığınızda yüklü miktar para(ilk şehir 20k, ikinci 70k) ve diğer şehre geçiş hakkı kazanırsınız.

3-Driver Dome

driver dome girmek için istasyona gidip enter driver dome seçiyoruz.DealarShip - burada gereksinimlerini karşılayabildiğiniz arabaları alabilirisniz.(lvl,fiyat,kupon)BattleZone - diğer oyuncularla hertürlü yarışın yapıldığı yer.Crew Center - Burada Crew kurabilir/silebilir ve crew battlelara(aktif degil) katılabilirsiniz.Auction House - Burada diğer kullanicilarin sattiği itemleri npclerden daha ucuza alabilirsiniz.Auctiona item koymak için inventorynizi açıp(F3) auctiona tıklayın itemi sol tarafa sürükleyin ve fiyat girin. auction için %5 vergi alınır.My Garage - Garajımız. Zaten elinizde olan diğer bir arabaya geçmek için buraya gelin.Channel Menüsü - Driver Dome den çıktığınızda channel seçmeniz istenir. chaneller arasında fark yoktur. sadece daha kalaalık channellerde daha rahat parti bulursunuz. Channel değiştirmek için driver dome girip çıkın.(daha ii bi yol bilen varsa sölesin)3.KUPONLAR

Eğer gereksinimleri karşılarsanız, chat penceresinin üstünde Coupon yazisi çikar. Kuponu almak için haritadaki(M) yildiz işaretine gidip Kuponcu kızla konuşun. Üstüne tıklayarak kuponunuzu alabilrsiniz.

http://driftcityturkiye.yetkin-forum.com

2 Geri: Drift City Başlangıç Bir Paz Ara. 25, 2011 5:31 pm

isrethanet


saol -rep

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz